Je to můj život a moje rozhodnutí.
Nikoho z vás nenavádím k hubnutí a hladovění.

Blog už není proana. Neruším ho, aby pro mě zůstal poučením, kam už nechci zajít.
Budu přidávat články o cvičení, sportu, zdravém jídle, ...

Články přidané v 10:00 jsou přednastavené.

Tukožroutská dieta

25. ledna 2010 v 19:20 |  Diety
Zhubnete 5-7kg za 7 dní!!
recept:
  • 6 velkých cibulí
  • 4-5 rajčat
  • 2 velké zelené papriky
  • 1 svazek dužnaté celerové natě
  • 1 hlávka zelí
  • 1 bujón v kostce
Můžete okořenit solí, pepřem, kari, petrželkou. Zeleninu nakrájejte na malé kousky a zalijte vodou. Vařte 10 minut, potom stáhněte na sporo a vařte, až zelenina změkne.
(Případně všechno rozmixovat - lépe poživatelné.)
Tuto polévku můžete jíst, kdykoli pocítíte hlad. Snězte, co snesete, kdykoli chcete. Tato polévka neobsahuje kalorie. Čím víc jí sníte, tím víc zhubnete. Dejte si jí ráno do termosky, nebudete-li přes den doma.
1. den
Kromě polévky můžete jíst veškeré ovoce kromě banánů. Jezte pouze polévku a ovoce. K pití neslazený čaj, káva, voda.
2. den
Jezte polévku a veškerou zeleninu. Jezte klidně až dosyta čerstvou nebo konzervovanou zeleninu, zejména zeleninu s natí. Vyvarujte se fazolí, hrachu a kukuřice. K večeři se dnes můžete odměnit velkou pečenou bramborou s máslem. Nejezte ovoce.
3. den
Jezte polévku a jakékoliv ovoce a zeleninu podle libosti. Pokud jste doposud jedli podle těchto dispozic a nepodváděli jste, měli byste zhubnout 2 až 4 kg.
4. den
Kromě polévky, banány a sbírané mléko. Snězte alespoň 3 banány a zároveň vypijte vody, co nejvíc můžete. Banány a mléko jsou velice bohaté na kalorie a uhlohydráty, ale tento den je potřebujete, aby tělo zahnalo touhu po cukrech.
5. den
Kromě polévky, hovězí maso a rajčata. Můžete si dopřát 20 až 30 dkg hovězího a 5 až 6 čerstvých rajčat. Vypijte alespoň 5 sklenic vody, abyste odbourali kyselinu močovou. Musíte sníst alespoň jednu porci polévky, i kdyby se vám nechtělo
6. den
Kromě polévky hovězí maso a zelenina. Dopřejte si hovězího a zeleniny, co hrdlo ráčí. Klidně si dejte 2-3 steaky pečené na roštu či grilu, bez tuku! A zeleninu se zelenou natí. Pozor i dnes do sebe musíte nějak vpravit alespoň jednu porci polévky.
7. den
Rýže NATURAL, neslazený ovocný džus a zeleninu. Opět se můžete nacpat, co chcete. I dnes však musíte spořádat alespoň jednu porci polévky.
NYNÍ JSTE NA KONCI SEDMÉHO DNE. Jestli jste nešidili, měli byste mít o 5 až 9 kg méně. Pokud jste zhubli víc než 9 kg a hodláte v dietě pokračovat, dejte si alespoň 2 dny přestávku, než začnete znovu.
Tento sedmidenní režim můžete podstoupit kdykoli chcete. Pokud jej budete dodržovat, zbavíte svůj zažívací systém nečistot a budete se cítit tak, jako nikdy předtím, po pouhých sedmi dnech tohoto režimu ztratíte od 5 do 9 kg, přičemž budete cítit nadbytek energie. Sedmidenní cyklus můžete opakovat několikrát za sebou. Protože zažívací systém každého z nás je jiný, dieta zapůsobí na každého trochu jinak. Po třetím dni, pokud nepodvádíte, budete mít víc energie než na počátku. Po několika dalších dnech můžete zaznamenat změny v činnosti střev - můžete si dopřát šálek otrub nebo vloček. Ačkoli můžete během diety pít neslazenou kávu, po třech dnech zjistíte, že už kofein nepotřebujete.
TUKOŽROUTSKOU POLÉVKU SI MŮŽETE DÁT, KDYKOLI POCÍTÍTE HLAD. Snězte jí, co chcete. Pamatujte si, že čím víc jí sníte, tím víc hubnete.
Tato dieta se snáší s jakýmikoli léky, které případně berete. Sedmidenní cyklus můžete libovolně dlouho opakovat, dokud budete cítit změnu, rozdíl psychický nebo fyzický.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ♥Miss♥Lily@n@♥ ♥Miss♥Lily@n@♥ | Web | 15. února 2010 v 23:46 | Reagovat

Funguje to??

2 maryproana maryproana | Web | 3. května 2010 v 15:42 | Reagovat

to zní mco dobře, asi do toho jdu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama