Je to můj život a moje rozhodnutí.
Nikoho z vás nenavádím k hubnutí a hladovění.

Blog už není proana. Neruším ho, aby pro mě zůstal poučením, kam už nechci zajít.
Budu přidávat články o cvičení, sportu, zdravém jídle, ...

Články přidané v 10:00 jsou přednastavené.

Červenec 2014

Co bude...

6. července 2014 v 11:50 | Skinny-proana |  Deník
Ahoj, zlatíčka,
jak se máte? Doufám, že si užíváte prázdnin, sluníčka, vody a toho, co máte rádi. Usmívající se
Původně jsem chtěla napsat už dřív a začít pořádně jíst a cvičit, ale až dnes se tak nějak dostávám z angíny, takže jsem pohyb raději odložila. Budu chodit do práce a nerada bych, abych pak měla ještě větší problémy. Takže jsem ležela v posteli v teple a moje zlatíčko se o mě staralo jako o princeznu. Moc ho miluju a taky kvůli němu chci být v pořádku.
Pokusím se ještě dnes dát sem své plány cvičení. Ale mám ještě dost zařizování kolem, tak uvidím, jak budu stíhat. Jinak v úterý bych měla jít za nutriční, tak snad zvládnu dodržovat jídelníček tak, jak by bylo na mou postavu a fyzickou aktivitu potřeba.
A dostávám se k dotazu pro vás... Máte nějaká oblíbená cvičení, která byste doporučili? Usmívající se Jediné, co nemůžu, je běh. Mám po operaci kolen a i přes sebelepší boty mi kolena dělají při běhu problémy. Zvláštní je, že když hraju volejbal, tak mě kolena nebolí ani při doskocích. Jen ten běh dělá velké problémy. Takže, kdo poradí? Usmívající se
Vaše Skinny-proana

Co odnesl čas...

1. července 2014 v 19:54 | Skinny-proana |  Deník
Ahoj, zlatíčka,
jak se máte? Jak se vám daří? Vím, že jsem skutečně dlouho nepsala. Důvody zde nechci uvádět. Chci se jen rozepsat na místě, které už navždy zůstane se mnou určitým způsobem spjato... Kdo nechcete, nečtěte, já vás nenutím.
Poslední článek jsem psala už poměrně dávno. Ano, ty 4 měsíce opravdu utekly jako voda. Celou tu dobu jsem se nezastavila, pořád byla práce, škola, aktivity... Už tolikrát jsem vám sem chtěla napsat, ale vždy jsem se snažila, aby touha uzdravit se byla silnější než těch pár řádků, co po sobě mohu zanechat... Kdo ví, proč teď jdu sama proti sobě. O tom už ta nemoc je... Na jednu stranu člověk opravdu bojuje, na druhou stranu boj vzdává a chce podlehnout a nechat ANU, aby ho vedla... Ani ten dlouhý čas mi v hlavě nedokázal uspořádat myšlenky a já netuším, do které z těchto dvou skupin patřím já... Ano, můžu denně litovat, že jsem kdy začala hubnout, ale to mi nepomůže, nebo můžu začít bojovat a vzepřít se nemoci, která mi vzala tolik let života! Nikdy jsem se nevzdala bez boje a chci to dokázat i teď. Mám úžasného přítele a život, který přeci stojí za to žít!
V pondělí mám schůzku s nutriční terapeutkou a konečně se chci uzdravit. Cvičení mě baví, takže rozhodně nepřestanu cvičit, ale už chci nechat ANU odejít... Je na čase začít novou kapitolu, otočit list a nevracet se k tomu, co už má být minulostí...
Chcete, abych i nadále chodila na blog a psala sem své úspěchy, cvičení, jídelníčky a další?
Mám vás ráda,
Vaše Skinny-proana